Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Kafarski: Będziemy grali o to, żeby być jak najwyżej

15 marca 2010

Trener Tomasz Kafarski zapewnił, że Lechia nie poprzestanie na laurach, pomimo tego, iż utrzymanie w lidze w tym sezonie ma już praktycznie w kieszeni.
- Naszym celem nie jest gra o utrzymanie. My mamy swoje cele - bardziej ambitne. To, że mamy 31 punktów świadczy o tym, że wróciliśmy do gry i będziemy walczyć o wyższe lokaty niż tylko gra o utrzymanie - powiedział Tomasz Kafarski, trener Lechistów.

- Celem postawionym przed sezonem jest zajęcie miejsca w pierwszej ósemce. My zrobimy wszystko, żeby ten cel osiągnąć, a jeżeli uda się coś ugrać więcej - a nie ukrywam, że wydaje mi się, że szóste miejsce jest adekwatne do tego, jaki mamy zespół, jakie zostały zaangażowane środki. Będziemy w każdym meczu starali się udowodnić wszystkim, że Lechia to nie jest zespół, który osiągnął już odpowiednią liczbę punktów do utrzymania tylko będziemy grali o to, żeby być jak najwyżej w tabeli i zdobyć jak najwięcej punktów - dodał szkoleniowiec.
(kko / SportoweFakty.pl) 15 marca 2010, 18:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047