Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Zagraliśmy dobre 65 minut

21 marca 2010

- Myślę, że pozostawiliśmy dobre wrażenie. Gdyby nie wynik, to bylibyśmy zadowoleni z naszej gry - powiedział dla wislaportal.pl pomocnik Lechii Paweł Nowak.
Pomocnik Biało-Zielonych nie ukrywał, że przez większość spotkania nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki.

- Próbowaliśmy się utrzymywać przy piłce, grać z pierwszej piłki i wyprowadzać fajne kontrataki. Szkoda wyniku. Wisła to niezwykle ciężki przeciwnik. Czeka nas jeszcze jeden mecz w Pucharze Polski i rezultat, jaki osiągnęliśmy w Gdańsku, daje nam szansę przejścia. Jak przychodziłem do Lechii to mówiłem, że mamy wyrównany skład i chyba ten mecz pokazał, że jesteśmy w stanie nawet przy zmianach personalnych prezentować się dobrze na boisku. Dla nas każdy mecz jest ważny. Widać, że jesteśmy zdruzgotani, bo zostawiliśmy bardzo dużo zdrowia. Zagraliśmy dobre 65 minut i nie spodziewaliśmy się, że skończy się takim pogromem.

- Może Wisła nie gra jeszcze tak jakby chciała i jak chcieliby kibice. Tak jak życzyłby sobie trener i oni sami, ale na pewno nie brakuje im ambicji i chęci. Za trenera Skorży też przyszedłby mecz, kiedy strzeliliby dużo bramek i byłby przełomowy. Wiele zostaje w psychice, gdy coś nie wychodzi. Wydaje mi się, że w Wiśle wszystko było ok, a zostawało raczej w głowach. W meczu z Arką stworzyli sobie 3-4 sytuacje i spotkanie to mogło skończyć się inaczej. Trener Kasperczak to fachowiec i na pewno to poukłada, uspokoi chłopaków psychicznie. Bo oni wiedzą, że potrafią grać - zakończył wychowanek Wisły.

źródło: www.wislaportal.pl
(pd / lechia.gda.pl) 21 marca 2010, 07:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087