Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

MESA: Pokonać wiślaków w meczu przyjaźni

21 marca 2010

W poniedziałek 22 marca w ramach 21. kolejki Młodej Ekstraklasy Lechia Gdańsk zagra z Wisłą Kraków. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Traugutta. Początek o godzinie 11.
W zespole Lechii nie wystąpi pauzujący za kartki Damian Tofil. Z kadry pierwszego zespołu dołączą nieobecni w Krakowie: Rafał Kosznik oraz Maciej Kowalczyk.

W tabeli Młodej Ekstraklasy Lechia zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 21 punktów. Tyle samo punktów ma najbliższy rywal Biało-Zielonych Wisła, która zajmuje 14. miejsce w tabeli.

W poprzedniej kolejce podopieczni Tomasz Borkowskiego pokonali na własnym boisku Śląsk Wrocław 1:0, po bramce Adama Dudy. Natomiast "Biała Gwiazda" miała rozegrać mecz z Jagiellonią Białystok. Jednak z powodu złego stanu boiska spotkanie zostało przełożone na 28 kwietnia.

Najskuteczniejszym piłkarzem Lechii jest Adam Duda - 5 goli. W ekipie z Krakowa najlepszym strzelcem jest Kamil Rado - 4 bramki.

- Patrząc na grę Wisły to krakowianie grali bardzo solidną piłkę. Mają starszy zespół od nas, ale jesteśmy w stanie z nimi wygrać i bardzo w to wierzę - powiedział dla lechia.gda.pl szkoleniowiec Biało-Zielonych Tomasz Borkowski.
(pd / lechia.gda.pl) 21 marca 2010, 18:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.127