Gdańsk: poniedziałek, 18 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sparing: Lechia II Gdańsk pokonała Gryf Tczew

21 marca 2010

W sobotnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem ligi rezerwy Lechii pokonały w Tczewie Gryf 2:0. Bramki zdobywali Łukasz Andrychowski oraz Przemysław Grzywacz.
Po pierwszej połowie Lechia prowadziła 1:0. Gola zdobył Łukasz Andrychowski. Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Przemysław Grzywacz.

Przypomnijmy, że oba zespoły rywalizują ze sobą w rozgrywkach IV ligi. W rundzie jesiennej w Gdańsku Biało-Zieloni zremisowali z Gryfem Tczew 1:1.

Po rundzie jesiennej lechiści są liderem rozgrywek z 33 punktami na koncie. Ekipa z Tczewa zajmuje miejsce 7 z dorobkiem 24 punktów.

GRYF TCZEW - LECHIA II GDAŃSK 0:2 (0:1)
Ł. Andrychowski, P. Grzywacz

Lechia II: Pawłowski - T. Kila (Zbrzyzny), Gładczuk, G. Kila (Zakrzewski), Sterczewski - Andrychowski (Grzywacz), Tofil, Stępień, Szuprytowski - Kowalkowski, Grembocki.

Więcej na temat drużyny Lechii II przeczytasz w wywiadzie z Tomaszem Borkowskim w 238 numerze Tygodnika lechia.gda.pl - "Walczymy o awans do III ligi".
(pd / lechia.gda.pl) 21 marca 2010, 20:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014