Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Surma: Trenujemy trochę mocniej niż zwykle

16 kwietnia 2010

W wypowiedzi dla Gazety Wyborczej Trójmiasto Łukasz Surma przyznał, że wobec przerwy w rozgrywkach trener Tomasz Kafarski wymaga od nich na treningach więcej niż zazwyczaj.
- Po to trenujemy, aby być przygotowanym do cyklu środa-sobota. Ja nawet wolę taki terminarz. Jak gra się co weekend, to przez cały tydzień tęskni się za meczami - mówi Dawidowski, który w tygodniu przez jeden dzień nie trenował. - Odezwał się przywodziciel, który jest lekko przeciążony. To jednak nic poważnego, będę gotowy do gry co trzy dni - zapewnia "Dawid".

- Rozumiemy smutną sytuację i po prostu trenujemy. Zajęcia są trochę mocniejsze niż zwykle, może dlatego, że do Gdańska przyjechał pan Kuchar - zastanawiał się Łukasz Surma.
(kko / Gazeta Wyborcza) 16 kwietnia 2010, 10:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047