Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk - Lechia Gdańsk MESA 8:0 (4:0)

16 kwietnia 2010

W piątkowym sparingu piłkarze Lechii pokonali drużynę grającą w Młodej Ekstraklasie 8:0. Dwa gole dla podopiecznych trenera Kafarskiego zdobył Paweł Buzała.
Po pierwszej połowie Biało-Zieloni prowadzili 4:0. W 15 minucie na 1:0 z rzutu karnego strzelił Hubert Wołąkiewicz. Dwie minuty później wynik spotkania podwyższył Tomasz Dawidowski. Trzeciego gola zdobył Paweł Rosiński, który skierował piłkę do własnej bramki. Na 4:0 podwyższył Piotr Wiśniewski.

W drugiej połowie gole zdobywali wprowadzeni po przerwie: Paweł Buzała, Marcin Kaczmarek i Maciej Kowalczyk. W drugiej połowie w zespole Tomasza Kafarskiego zagrał Jakub Popielarz, który na co dzień gra w ekipie Młodej Lechii.

Po starciu z Robertem Zbrzyznym w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji opuścił Krzysztof Bąk.

LECHIA GDAŃSK - LECHIA GDAŃSK ME 8:0 (4:0)
H.Wołąkiewicz 13 '(k), T. Dawidowski 15', Rosiński 31' (sam), P. Wiśniewski 38', P. Buzała 52', 64, M. Kowalczyk 84', M. Kaczmarek 90'

Lechia (I połowa): Małkowski - K. Bąk (36' Rogalski), Bajic, Wołąkiewicz, Mysona - Surma, Pietrowski, Nowak - Dawidowski, Lukjanovs, Wiśniewski.

Lechia (II połowa): Małkowski - Rogalski, Kożans, Bajic, Kosznik - Popielarz, Laizans, Piątek - Buzała, Kowalczyk, Kaczmarek.

Lechia (ME) (I połowa): Kapsa - T. Kila, Rosiński, Zbrzyzny, G. Kila - Kądziela, Tofil, Żmijewski, Zejglic - Korzępa, Wiśniewski (30' Duda).

Lechia (ME) (II połowa): Ziółkowski - Prusaczyk, Gładczuk, Zakrzewski, Sterczewski - Andrychowski (75' Grzywacz), Stępień, Brzeski, Kowalkowski (70' Włodkowski), Szuprytowski - Duda (60' Grembocki).
(kko / lechia.gda.pl) 16 kwietnia 2010, 20:05

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.