Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Kafarski: Marko Bajić mógłby grać w obronie

17 kwietnia 2010

- Największym pozytywem było to, że zmusiliśmy naszego przeciwnika do wysokiego pressingu w ataku pozycyjnym. Poza tym zdobyliśmy osiem bramek, co rzadko się zdarza - powiedział po meczu trener Tomasz Kafarski.
Czy oprócz Kuby Popielarza, który zagrał w pańskim zespole widzi trener zawodnika z Młodej Lechii, który ma szansę szybko dołączyć do kadry pierwszego zespołu?

- Musimy być świadomi, że w tym zespole występują głównie bardzo młodzi zawodnicy w wieku 16-18 lat. Po to obniżony został wiek piłkarzy grających w MESA, aby korzystać z ich usług nie w tym momencie, ale za 2-3 lata.

Cały mecz w pierwszym zespole Lechii rozegrał Sebastian Małkowski. Czy to oznacza, że młody golkiper dostanie od trenera szansę na debiut w Ekstraklasie?

- Być może taki czas nastąpi, iż Sebastian dostanie szansę debiutu w Ekstraklasie. Czy będzie to w najbliższym meczu z Polonią Bytom? Nie wydaje mi się - wyjaśnia "Kafar".

Całe spotkanie przeciwko Młodej Lechii na środku obrony rozegrał Serb Marko Bajić.

- Jest to pozycja, na której według mnie Marko mógłby grać. Być może będzie do tej pozycji przymierzany. Jest to taki tryb awaryjny w momencie kiedy nasi środkowi obrońcy będą pauzować za kartki - przyznaje na zakończył trener Tomasz Kafarski.
(pd / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2010, 06:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023