Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Pietrowski: Z przebiegu meczu byliśmy lepsi

21 kwietnia 2010

- Chcieliśmy przełamać passę bez zwycięstwa u siebie. Były okazje do zdobycia bramki, ale zabrakło nam szczęścia - przyznał w rozmowie z lechia.gda.pl pomocnik Lechii Marcin Pietrowski.
- Z przebiegu spotkania byliśmy lepsi od Polonii Bytom. Kontrolowaliśmy przebieg meczu i czekaliśmy na bramkę do ostatniej minuty. Polonia nie zaskoczyła nas swoją grą. Byliśmy przygotowani na różne warianty. Realizowaliśmy na boisku założenia trenera. Bytomianie nie stworzyli sobie zbyt wielu sytuacji. Trzeba się cieszyć, że zagraliśmy "na zero".

Ciąży chyba nad wami fatum, ponieważ wiosną nie potraficie wygrać żadnego spotkania na swoim boisku. - Zgadza się. Liczę jednak, że w następnym meczu z Ruchem Chorzów to przełamiemy się i wygramy.

- Jak oceniam swoją grę w tym meczu? Od oceniania jest trener i sztab szkoleniowy. Jednak według mnie zawsze może być lepiej.
(pd / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2010, 12:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073