Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Frankowski: Wystarczył moment nieuwagi

16 maja 2010

Napastnik Jagiellonii Tomasz Frankowski przyznał, że w przegranym meczu z Lechią cała drużyna zagrała poniżej oczekiwań.
- Straciliśmy bramkę w 20 minucie, gdzie zdawaliśmy sobie sprawę, że im dłużej będzie remis tym bardziej Lechia się otworzy. Wiedzieliśmy również, że gospodarze są groźni przy stałych fragmentach gry. Któryś z nas odpuścił krycie, nastąpił faul i później to my mieliśmy problem - powiedział dla lechia.gda.pl Tomasz Frankowski.

- Przez 70 minut goniliśmy wynik, ale bez przekonania i niestety mecz zakończył się porażką. Chcieliśmy pokazać dobry futbol i przynajmniej zremisować żeby nasi kibice, którzy przyjechali do Gdańska mieli się z czego cieszyć w drodze do Białegostoku. Wystarczył moment nieuwagi i faul Bruno w polu karym niweczy ten plan. Staraliśmy się grać w piłkę, ale nie było przełożenia na bramki, czego efektem była moja jedyna sytuacja w pierwszej połowie, gdzie podjąłem złą decyzję przy tej sytuacji.

W dwóch ostatnich spotkaniach piłkarze z Białegostoku zdobyli punkt i spadli na 11 miejsce w tabeli ekstraklasy.

- Marzyliśmy o zajęciu 6 lub 7 miejsca a skończyło się na 11. To prawda, że przed sezonem każdy brałby to miejsce w ciemno. Niestety w dwóch ostatnich meczach czyli w tym i z Polonią Bytom zagraliśmy poniżej naszych oczekiwań zdobywając w nich punkt i na pewno pozostał lekki niedosyt - powiedział na koniec Frankowski.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2010, 12:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033