Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Runda wiosenna nie była dla nas udana

16 maja 2010

- Cieszymy się, że zwyciężyliśmy i daliśmy pociechę kibicom. W meczu z Jagiellonią pomógł nam również ich doping. Co prawda nie zagraliśmy rewelacyjnie, ale najważniejsze były zdobyte trzy punkty - powiedział pomocnik Lechii Paweł Nowak.
Jak oceniłbyś miniony sezon w waszym wykonaniu?

- Jeżeli chodzi o rundę wiosenną to nie była ona dla nas udana. Na początku wszystko zapowiadało się dobrze bo przeszliśmy Wisłę w Pucharze Polski i była duża nadzieja na awans do finału i ewentualne zdobycie pucharu. Później niestety przyszedł kryzys, gdzie jak się bardzo chce to zazwyczaj nic się nie udaje i tak było w tym przypadku. Zdobywaliśmy mało bramek i punktów. Jednak jeżeli mamy oceniać cały sezon to jesienią zdobyliśmy sporo punktów, które zagwarantowały nam 8. miejsce w lidze.

Jakie jest twoje zdanie na temat transparentu wywieszonego przez kibiców. Takie rzeczy was bolą?

- Nie wiem w jaki sposób mam to oceniać. Mi osobiście nie jest przykro. Jestem w stu procentach przekonany, że każdy dawał z siebie wszystko. Co prawda u siebie nie graliśmy rewelacyjnie i nie dawaliśmy powodów, aby było miło i sympatycznie na Traugutta. Jeżeli przychodzi jakiś kryzys to wielu kibiców pomaga swojej drużynie przezwyciężyć go.

- Były mecze na przykład u siebie z Ruchem Chorzów, Polonią Bytom czy też na wyjeździe z Lechem Poznań, gdzie zagraliśmy dobrze i stwarzaliśmy sobie kilka okazji do zdobycia goli, ale niestety zabrakło szczęścia. Były jednak takie mecze, które potwierdzały naszą słabą dyspozycję. Chcieliśmy jednak osiągnąć cel czyli zająć 8. miejsce i udało nam się to. Co prawda gdyby jednak Jagiellonia nie miała ujemnych punktów skończylibyśmy na 9. miejscu. Jednak jesteśmy na 8 i trzeba się z tego cieszyć. Wydaje mi się również, że powinniśmy oceniać cały sezon a nie te ostatnie spotkania, które nam nie wyszły - zakończył Paweł Nowak.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2010, 14:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013