Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Obrońca najlepszym strzelcem

16 maja 2010

Tydzień temu zastanawialiśmy się, który gracz Lechii zostanie najlepszym strzelcem klubu w sezonie 2009/10. Dziś wiemy już, że najwięcej bramek w tym sezonie ekstraklasy dla Biało-Zielonych zdobył... środkowy obrońca Hubert Wołąkiewicz.
Gdański defensor zdobył w 21 minucie meczu z Jagiellonią Białystok swoją czwartą bramkę w ekstraklasie. Wszystkie cztery padły po rzutach karnych. Warto wspomnieć, że tych bramek mogło być jeszcze więcej, gdyby Hubert wykorzystywał wszystkie jedenastki, które wykonywał. Niestety zawodnik z numerem "21" na koszulce przestrzelił jedenastki w meczach z GKS-em Bełchatów i Polonią Bytom.

Kapitan Lechii, zdobył też jedną bramkę w meczach Pucharu Polski, co zwiększa ilość bramek na jego koncie do pięciu. Ale jeżeli wziąć pod uwagę również powyższe rozgrywki, Wołąkiewicz przestaje być samotnym liderem klasyfikacji strzelców Lechii w sezonie 2009/10. Pięć bramek (dwie w lidze plus trzy w Pucharze Polski) zdobył również Paweł Buzała. Popularny "Buzi" został najlepszym strzelcem Lechii także rok temu, kiedy także zdobył pięć bramek.
(kko / lechia.gda.pl) 16 maja 2010, 20:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012