Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

IV liga: Porażka Orląt Reda. Lechia liderem!

16 maja 2010

Piłkarze rezerw Lechii pokonali w sobotę Wierzycę Pelplin 6:1. Dzięki porażce Orląt Reda, podopieczni trenera Borkowskiego zostali nowym liderem IV ligi!
Orlęta przegrały na własnym boisku z Orłem Trąbki Wielkie 1:2. Gole dla gości strzelali Arkadiusz Kupcewicz i były zawodnik Lechii Kamil Dziengielewicz. Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez trenera Jerzego Jastrzębowskiego ma na koncie 11 punktów i nadal zajmuje ostatnie miejsce w lidze.

Z kolei ekipa z Redy ma na koncie 49 punktów. Do zespołu Lechii (51 pkt. - przyp red.) traci dwa "oczka". Porażki doznała również zajmująca 3. miejsce Pomezania. Piłkarze z Malborka ulegli w Dębicy Koralowi 1:2 i ich strata do lidera wynosi 10 punktów.

23 maja (niedziela) o godzinie 16, na boisku w Redzie odbędzie się mecz na szczycie IV ligi. Orlęta podejmą rezerwy Lechii. Prawdopodobnie to spotkanie zadecyduje o to, która drużyna zajmie 1. miejsce w lidze.

Tabela IV ligi

Terminarz IV ligi
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2010, 22:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.155