Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A miało być tak pięknie...

17 maja 2010

Podsumowanie udziału Lechii Gdańsk w tegorocznej edycji Pucharu Polski.
Puchar Polski po kilkudziesięciu latach niebytu Lechii na piłkarskich salonach dał kibicom nadzieję na europejskie puchary. Droga do tego celu nie była zbyt kręta, gdyż wystarczyło wygrać 7 kolejnych spotkań, aby chociaż przez chwilę móc zmierzyć się z najlepszymi w Europie. Wielu próbowało zwęszyć sabotaż działaczy albo spisek piłkarzy, jednakże prawda jest taka, że drużyna po prostu niebyła w formie, o czym świadczy ostatnia seria niewygranych spotkań z rzędu. Pech chciał, iż drużyna znalazła się w dołku na najważniejsze mecze w tym sezonie, w tym przede wszystkim pierwszy mecz półfinałowy w Gdańsku. Być może trener Kafarski zdając sobie sprawę z tego faktu chciał ratować rozgrywki PP wstawiając teoretycznie głodnych gry dotychczasowych zmienników, ale wyszło jeszcze gorzej.

Należy się cieszyć, iż Lechia uzbierała jesienią wystarczającą ilość punktów, aby spokojnie utrzymać się w lidze…

W następnym roku minie 28 lat od zdobycia Pucharu Polski przez Biało-Zielonych, minie także 56 lat (2 x 28 lat) od pierwszego wejścia Lechii do finału tych rozgrywek. Mówią, że Lechia to drużyna z tradycjami, więc może już za rok awansujemy do finału…

Czytaj cały artykuł pt. "Puchar na wyciągnięcie ręki"
(jn / lechia.gda.pl) 17 maja 2010, 16:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054