Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia na falach w środę

17 maja 2010

Radio SAR pragnie, za pośrednictwem lechia.gda.pl, zaprosić na transmisję audycji dotyczącej Lechii Gdańsk, która odbędzie się w środę o godzinie 19:00.
- Wszystkich sympatyków biało - zielonych zapraszamy na specjalne wydanie audycji sportowej poświęconej w całości gdańskiej Lechii - mówi Łukasz Porada, dyrektor programowy rozgłośni.

Program, którego gościem będzie pan Błażej Słowikowski - Rzecznik prasowy gdańskiego klubu odbędzie się w najbliższą środę 19 maja punktualnie o 19:00. Autorzy zapraszają do zadawania pytań naszemu gościowi: poprzez e - mail - pisząc na adres sar@sar.pl - koniecznie z dopiskiem 'pytanie' - lub wykorzystując komunikator gadu gadu - w trakcie trwania audycji, pisząc na numer 8973470 lub dzwoniąc do studia - 58 347 26 26.

- Zapraszamy w środę na stronę www.radiosar.pl. Do usłyszenia - podsumowuje Łukasz Porada.
(kko / lechia.gda.pl) 17 maja 2010, 20:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061