Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

PP: Lechia Oldboys - Gryf Tczew 1:2

20 maja 2010

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, oldboje Lechii przegrali z IV-ligowym Gryfem Tczew 1:2 i odpadli z dalszej rywalizacji.
Pierwsza prowadzenie objęła drużyna Gryfa po strzale Mateusza Kuzimskiego. Bramkę na 1:1 zdobył Sławomir Wojciechowski. Później gospodarze mogli prowadzić, ale skuteczną interwencją w sytuacji sam na sam z Adamem Merchutem popisał się bramkarz gości. Niewykorzystana sytuacja zemściła się, błąd defensywy po raz drugi wykorzystał Kuzimski i lechiści przegrywali 1:2.

W drugiej połowie Biało-Zieloni dążyli do zdobycia kolejnych goli, jednak w kilku sytuacjach dobrze zachował się golkiper Gryfa, który wygrał między innymi pojedynek "oko w oko" z Rafałem Kaczmarczykiem Ostateczni lechiści przegrali 1:2 i skończyli swoją przygodę w PP na 1/8 finału.

LECHIA OLDBOYS - GRYF TCZEW 1:2 (1:2)
S. Wojciechowski - M. Kuzimski (2)

Lechia Oldboys: Kozak - Błondek (60' J. Melaniuk), Kulwicki (kpt), Sierpiński, Matuk - Marchel, Borkowski (70' Wasicki), Wojciechowski (88' J. Duda), Merchut - Unton, Kaczmarczyk.
(pd / lechia.gda.pl) 20 maja 2010, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013