Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Luiz Carlos Santos „Deleu” blisko Lechii

12 lipca 2010

We wtorek ostatecznie wyjaśnią się losy obrońcy Deleu, który kandyduje do gry w gdańskim klubie. W poniedziałek do godzin wieczornych trwały jeszcze rozmowy z menedżerem zawodnika.
Kilkudniowe testy sportowe, a następnie badania medyczne w poznańskiej klinice Reha Sport, pomyślnie przeszedł 26-letni Brazylijczyk Luiz Carlos Santos „Deleu”.

Jego przydatność dla drużyny pozytywnie ocenił też trener Tomasz Kafarski.

– Deleu jest uniwersalnym zawodnikiem. Może grać zarówno na lewej, jak i prawej stronie obrony – stwierdził szkoleniowiec Lechii.

Dziś władze gdańskiego klubu prowadziły intensywne negocjacje z agentem zawodnika w sprawie szczegółów kontraktu. Rozmowy trwały do godzin wieczornych w poniedziałek i mają zostać kontynuowane we wtorek. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, Brazylijczyk zwiąże się z Lechią kontraktem i jutro odleci z zespołem wyczarterowanym samolotem do Wilna na środowy mecz towarzyski z Żalgirisem.
(mik / lechia.pl) 12 lipca 2010, 23:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013