Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia zagra z Rosjanami

16 lipca 2010

Lechia Gdańsk rozegra towarzyskie spotkanie z Bałtiką Kaliningrad. Pojedynek zostanie rozegrany w niedzielę 25 lipca o godzinie 17 na stadionie przy ul. Traugutta 29.
Od wczoraj piłkarze Lechii przebywają na drugim zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Będą tam przebywać do soboty 24 lipca. Dzień później, po powrocie do Gdańska, podopieczni Tomasza Kafarskiego zagrają na stadionie przy Traugutta 29 mecz towarzyski z Bałtiką Kaliningrad. To rosyjski zespół, występujący na co dzień w rozgrywkach Pierwszej Dywizji.

- Władze klubu z Kaliningradu zwróciły się do nas z propozycją rozegrania towarzyskiego meczu. Oczywiście przystaliśmy na nią, bo to będzie dobry sprawdzian dla naszych piłkarzy - wyjaśnia prezes Lechii Maciej Turnowiecki.
(mik / lechia.pl) 16 lipca 2010, 14:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020