Gdańsk: sobota, 30 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oświadczenie Mateusza Bąka

24 lipca 2010

Poniżej publikujemy treść oświadczenia Mateusza Bąka dotyczące jego przynależności i sytuacji klubowej.
„Pragnę zdementować nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w ostatnich dniach w trójmiejskiej prasie, a co za tym idzie także na portalu Lechia.gda.pl, dotyczące mojej sytuacji klubowej i kariery zawodniczej.

Nieprawdą jest, iż wystąpiłem do klubu Lechia Gdańsk z prośbą o indywidualne treningi, gdyż z klubem Lechia Gdańsk obowiązuje mnie jeszcze roczna umowa. W maju, po powrocie z Portugalii, trwające negocjacje z klubem z Maritimo w sprawie mojego wypożyczenia oraz transferu definitywnego nie przyniosły rezultatu, tak więc z dniem pierwszego lipca stałem się ponownie pełnoprawnym zawodnikiem Lechia Gdańsk.

Ponadto, po powrocie z Portugalii zostałem poinformowany przez pierwszego trenera Lechii Gdańsk – Tomasza Kafarskiego, iż zostaje odsunięty od Kadry I zespołu oraz wystawiony na listę transferową. Od tego dnia do dnia dzisiejszego codziennie uczestniczę w zajęciach z drugim zespołem Lechii, występującym w 3 lidze, wypełniając swoje obowiązki wynikające z kontraktu oraz budując formę piłkarską na nadchodzący sezon, niezależnie od faktu, gdzie będę występował.

Zaistniała sytuacja na pewno nie satysfakcjonuje moich ambicji piłkarskich, dlatego wraz ze swoim menadżerem Jarosławem Kołakowskim próbujemy znaleźć dla mnie nowy klub, gdyż brak możliwości trenowania i występowania w pierwszej drużynie Lechii Gdańsk został mi na daną chwilę uniemożliwiony i jest dla mnie sporym utrudnieniem.

Powodem wydania niniejszego oświadczenia była chęć doinformowania kibiców Lechii i zdementowania nieprawdziwych informacji na mój temat.

Z Biało-Zielonymi pozdrowieniami,

Mateusz Bąk"
(jn / lechia.gda.pl) 24 lipca 2010, 14:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060