Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Klub odpowiada na protest kibiców Lechii

18 sierpnia 2010

Na stronie lechia.pl opublikowano dziś odpowiedź klubu Lechia Gdańsk na protest kibiców Biało-Zielonych zamieszczony 8 sierpnia na stronie lechia-protest.pl.
Czytamy we wstępie:
Mając na uwadze chęć wyjaśnienia wielu nieścisłości i mitów narosłych wokół Lechii Gdańsk, przekazujemy Państwu odpowiedzi dotyczące wszystkich uwag skierowanych przez grupy kibiców w kierunku klubu. Doszliśmy do wniosku, że obecnie tylko pełen obraz sytuacji może przyczynić się do polepszenia atmosfery wśród kibiców. Zdecydowaliśmy się na ten krok, chociaż uważamy, że na dłuższą metę jest on dla Lechii szkodliwy. Świadkami tego, swego rodzaju obnażenia działań klubu, nie będą wszak wyłącznie kibice, ale również konkurencja, z którą dzielimy się w tym miejscu wiedzą normalnie niedostępną, można powiedzieć – wrażliwą. Informacje zawarte w jednym z punktów mogą ponadto okazać się bardzo niewygodne dla zawodników Biało-Zielonych, którzy obecnie szukają klubu. Nie bez obaw i oporów uznaliśmy, że w tym miejscu i w tym czasie cel uświęca środki. Liczymy na to, że fakt ten zostanie należycie doceniony przez osoby poddające w wątpliwość szczere intencje władz klubu. Z drugiej strony, ze względu na przyczyny podane powyżej, chcemy jasno podkreślić, że przekazywanie podobnych informacji nie będzie stałą praktyką Lechii Gdańsk. Pragniemy, aby publikacja poniższych wyjaśnień była odebrana przede wszystkim jako gest dobrej woli ze strony klubu w kierunku kibiców. Podkreślaliśmy, podkreślamy i będziemy podkreślać, że Lechię Gdańsk budujemy z myślą o jej sympatykach. Wiemy, że zarówno kibice, jak i klub, chcą tak naprawdę tego samego. Czasami różnią się jedynie co do sposobów osiągnięcia celu. Wierzymy, że nie są to jednak różnice, które mogą trwale podzielić środowisko, któremu zależy na jednym – na Lechii Gdańsk.

Pełna odpowiedz pod adresem Kliknij
(pd / lechia.pl) 18 sierpnia 2010, 17:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021