Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

"Lwy Północy" odpowiadają Klubowi

11 września 2010

W odniesieniu do przesłanych przez Państwa odpowiedzi oraz protokołu rozbieżności pozwoliliśmy sobie również na ustosunkowanie się do nich (propozycja umowy) i krótki komentarz do opisów słowno-muzycznych zamieszczonych pod punktami postulatów.
W naszym odczuciu postulaty winny być tematem spotkania i szybkiej analizy czy i w jakich obszarach jesteśmy zgodni a w jakich nasze stanowiska się różnią bez kwiecistych opisów, które pacjentowi z bólem zęba mają uświadomić, że jego ból jest wymyślony a przy okazji diagnoza dobrze wygląda w oczach innych.

Nasz komentarz zamieszczamy w treści z nagłówkiem [KIBICE].

1. Prowadzenie otwartych spotkań zarządu spółki z kibicami, na których każdy kibic będzie miał okazję zadać pytanie dotyczące funkcjonowania spółki, planów rozwoju klubu, rozwoju drużyny oraz tematów związanych z życiem kibicowskim i relacjami klub-kibice. Każdy kibic ma prawo odnieść się do wyjaśnień klubu oraz postulatów kibiców, poprzez bezpośrednim udział stron w otwartym spotkaniu.

KLUB Główną ideą większościowego akcjonariusza jest, aby spółka akcyjna Lechia Gdańsk weszła na giełdę. Tym samym wszystkie istotne informacje będą siłą rzeczy upubliczniane. Nad projektem "giełdowym" pracuje już członek Rady Nadzorczej dr Robert Machała. Aktualnie w kontekście prac nad wejściem na giełdę nie ma możliwości informowania publicznie o działalności spółki (szczególnie w części ekonomicznej). Oczywiście istnieje możliwość organizacji spotkań (poprzedzonych agendą i w asyście moderatora). Istnieje również możliwość przeprowadzenia chatu z wybranymi przedstawicielami spółki, a także możliwość rozsyłania newslettera z najważniejszymi informacjami dotyczącymi spółki akcyjnej Lechia Gdańsk SA. Ponadto przedstawiciele Klubu otrzymali deklaracje od większościowego akcjonariusza spółki Andrzeja Kuchara, że w miarę możliwości, może co jakiś czas spotykać się z kibicami na otwartych spotkaniach. Pan Andrzej Kuchar jest człowiekiem sportu, doskonale rozumie i czuje potrzeby kibiców.

[KIBICE]
W naszym odczuciu takie tematy jak plany rozwoju klubu, rozwoju drużyny oraz tematów związanych z życiem kibicowskim i relacjami klub-kibice nie może być przedmiotem jakiejkolwiek tajemnicy wobec kibiców, którzy są z Lechią i ten klub sponsorują, choćby poprzez zakup biletów czy karnetów. Jeszcze raz chcielibyśmy podkreślić bezpośredni udział stron i charakter takich spotkań, które wiele pojawiających się napięć, niejasności a czasami wręcz niezrozumienia mogą rozładować i rozwiązać. Biorąc pod uwagę dobre intencje klubu przyjmujemy słowo „agenda” spotkania jako jego plan, rozkład pozostawiając miejsce na część spotkania obejmującą pytania i odpowiedzi od kibiców. Z zadowoleniem również przyjmujemy udział Pana Kuchara, w takich spotkaniach licząc, że uda się zachować rozsądne ramy ich cykliczności.

Czytaj całość na www.lechia-protest.pl
(pd / Stowarzyszenie Lwy Północy) 11 września 2010, 21:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090