Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Ulatowski: Musimy się przełamać

15 września 2010

Przed piątkowym pojedynkiem w Gdańsku trener Cracovii Rafał Ulatowski stwierdził, że Lechia to dobra drużyna a jej siłą są skrzydłowi.
- Dla mnie jest to taki sam mecz, jak każdy inny. Musimy się przełamać, wygrać i pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem niż taki, który ma pięć porażek - powiedział dla cracovia.pl Ulatowski.

Lechia będzie podrażniona po porażce z GKS-em Bełchatów.

- A my nie jesteśmy podrażnieni po spotkaniu z Górnikiem?

W takim razie można spodziewać się meczu dwóch podrażnionych zespołów?

- My jesteśmy podrażnieni już od pierwszego spotkania. Lechia ma pięć punktów, my nie mamy ani jednego i w efekcie zamykamy tabelę. To jest nasz problem.

Jakie są mocne strony Lechii?

- Skrzydłowi, ale również zawodnicy, których pozyskali – Deleu, Traore. Jest Lukjanovs i Buzała, który zaczął strzelać bramki. Dobrze gra Wiśniewski, jako defensywni pomocnicy dobrze prezentują się Surma oraz Bajić. Lechia to na pewno dobry przeciwnik.

W trzech meczach wyjazdowych Cracovia strzeliła jedną bramkę z karnego przeciwko Legii. To też jest pewnym problemem zespołu

- Oczywiście. Co więcej, straciliśmy dużo goli, bo aż osiem. Co by nie patrzeć, wszędzie są miejsca na poprawę. Czas, praca, głowa w górze, nie załamywanie się i wiara w to, co się robi – innej drogi do tego wszystkiego nie ma. Wiem, że jest ciężko, bo patrzę w tabelę, ale to nie jest taka sytuacja, której nie można jeszcze odwrócić, grając tymi piłkarzami - dodaje na koniec szkoleniowiec "Pasów".

źródło: www.cracovia.pl
(pd / lechia.gda.pl) 15 września 2010, 18:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.094