Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Wiśniewski nie zagra z Cracovią

15 września 2010

Piłkarz Lechii z powodu choroby nie trenuje z drużyną i jego występ przeciwko Cracovii jest wykluczony - podaje Gazeta Wyborcza.
Być może przeciwko "Pasom" zagra napastnik Biało-Zielonych Bedi Buval. Przypomnijmy, że Francuz nie zagrał w spotkaniu z GKS-em Bełchatów, ponieważ do Polski nie dotarł jego certyfikat. Na wniosek Lechii PZPN przekazał sprawę do FIFA.

- Przekazaliśmy światowej federacji wszystkie dokumenty związane z transferem zawodnika. W międzyczasie po ich monicie Grecy potwierdzili, że mylnie określili status zawodnika i przekazali dokument poświadczający skrócenie jego kontraktu z Panioniosem - powiedział rzecznik prasowy gdańskiego klubu Błażej Słowikowski.

- Dział FIFA rejestrujący transfery uznał dokumenty za kompletne i przekazał sprawę do Departamentu Statusu Piłkarzy FIFA, który ma wydać finalny werdykt. Miejmy nadzieję, że formalności zostaną dokończone do meczu z Cracovią - dodaje.
(pd / Gazeta Wyborcza) 15 września 2010, 19:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037