Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Koniec protestu? Po spotkaniu: Klub - Kibice

15 września 2010

Na stronie Stowarzyszenia "Lwy Północy" pojawił się komunikat dotyczący wtorkowego spotkania przedstawicieli kibiców z przedstawicielami klubu Lechia Gdańsk.
W dniu 14 września br. odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli władz spółki Lechia S.A. i przedstawicieli decyzyjnych grup kibiców gdańskiej Lechii. W spotkaniu ze strony klubu uczestniczyli: Maciej Turnowiecki (Prezes), Paweł Bartosiewicz (członek Zarządu), Błażej Słowikowski (rzecznik prasowy), Tomasz Borkowski odpowiedzialny za szkolenie młodzieży i pracownik klubu Tomasz Motyka.

Spotkanie skończyło się w późnych godzinach wieczornych, ale jego ustalenia są konstruktywne. Władze klubu tym razem podeszły do oczekiwań kibiców w sposób poważny i pojawiła się realna szansa osiągnięcia porozumienia w zakresie przedstawionych uprzednio przez kibiców postulatów i uwag do proponowanej przez klub umowy.

W tym miejscu, zapraszamy wszystkich kibiców i zainteresowanych na spotkanie otwarte, które odbędzie się w czwartek (16 bm.) o godz. 18 na trybunie krytej stadionu przy Traugutta we Wrzeszczu. Na spotkaniu przedstawiciele kibiców odpowiedzą na zadane pytania dotyczące rozmów na linii klub-kibice.
(pd / Stowarzyszenie Lwy Północy) 15 września 2010, 21:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026