Gdańsk: poniedziałek, 11 grudnia 2023
AKTUALNOŚCI

H. Wołąkiewicz: Potrafimy pokonać każdego

3 października 2010

- Z taką grą cel, czyli miejsce w czołowej szóstce ekstraklasy osiągniemy spokojnie - powiedział zdobywca drugiej bramki dla Biało-Zielonych Hubert Wołąkiewicz.

Czy to Legia była taka słaba, czy my tacy mocni?

- Proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Pokazaliśmy, że 5:1 z Górnikiem to nie był przypadek. Pokazaliśmy też, że potrafimy pokonać każdego i możemy walczyć o najwyższe cele. Chociaż chyba nikt nie mógł spodziewać się aż tak wysokiego rezultatu. Jestem szczęśliwy, że pokonałem Antolovicia. Mój gol spowodował, że nasza gra się uspokoiła. Teraz pozostaje myśleć już o kolejnych spotkaniach. W następnej kolejce gramy z Arką. Możemy śmiało powiedzieć, że interesuje nas tylko zwycięstwo - dodaje obrońca Lechii.

Wołąkiewicz został powołany do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z USA oraz Ekwadorem, które rozegrane zostaną 10 i 12 października w Chicago i Montrealu.

- Teraz czeka mnie debiut w reprezentacji. Mam nadzieję, że to nie będzie tylko epizod. Po takich meczach jak ten z Legią trudno nie patrzeć śmiało w przyszłość - nie ukrywa Hubert.
(pd / Piłka Nożna) 3 października 2010, 15:10
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027