Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jakub Płażyński dziękuje kibicom Lechii

12 października 2010

Podziękowania za pomoc przy zbiórce podpisów pod projektem ustawy "Powrót do Ojczyzny".
Warto przypomnieć, iż dzięki m.in. pomocy kibiców, Stowarzyszenia "Lwy Północy" oraz przede wszystkim tysiący wolontariuszy udało się doprowadzić ostatni projekt ustawy śp. Macieja Płażyńskiego do laski marszałkowskiej, czego Jakubowi serdecznie gratulujemy.

Poniżej publikujemy treść listu Jakuba Płażyńskiego do kibiców Lechii.

"Drodzy Kibice,

W imieniu członków Obywatelskiego Komitetu ,,Powrót do Ojczyzny’’ chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy złożyli podpis pod projektem ustawy repatriacyjnej. Bardzo dziękuje za zaangażowanie i dobrą wolę.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję, przekonując, że każdy podpis jest na wagę złota. Szczególnie chciałbym podziękować Stowarzyszeniu Lwy Północy za przeprowadzenie zbiórki podpisów m.in. na meczach rozgrywanych przy Traugutta.

Udowodniliśmy, że wspólnie można osiągnąć sukces, a w Polsce pamięta się o naszych rodakach ze Wschodu, którzy nadziei na powrót do Ojczyzny nigdy nie utracili.

O powodzeniu naszej akcji zadecydowała dobra wola i zaangażowanie setek tysięcy osób w całym kraju. Liczba ponad 215 tys. zebranych podpisów to oręż w naszych rękach w dalszych staraniach o faktyczne wejście ustawy w życie. Dzięki tak szerokiemu poparciu Komitet uzyskał niepodważalny mandat do działania ze strony społeczeństwa.

Silna legitymacja ze strony społeczeństwa to dowód na to, że Polacy oczekują zmian ustawodawczych, które doprowadziłyby do realizacji procesu repatriacji na szeroką skalę. Przekonani o wadze i słuszności naszego przedsięwzięcia będziemy kontynuować nasze działania tym razem wśród Parlamentarzystów, od których zależy dalszy los projektu ustawy.

Bardzo dziękuję za pomoc,

Jakub Płażyński

Pełnomocnik Komitetu
„Powrót do Ojczyzny”"

List Jakuba Płażyńskiego
(jn / Stowarzyszenie Lwy Północy) 12 października 2010, 22:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032