Gdańsk: piątek, 23 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Płotka: Należał nam się remis

18 października 2010

- Słyszeliśmy na boisku doping naszych kibiców i staraliśmy się wywieźć z Gdańska jakieś punkty. Niestety nie udało się i wracamy do Gdyni z niczym - powiedział zawodnik gdyńskiej Arki Michał Płotka.
Małym pocieszeniem może być to, że już więcej przy Traugutta nie przegracie, ponieważ był to ostatni mecz derbowy na tym stadionie? - Na pewno dla nas jak i kibiców to żadne pocieszenie. Trzeba jednak patrzeć w przyszłość, bo za chwilę rozegramy kolejne spotkania. Musimy wyciągnąć wnioski zwłaszcza jeżeli chodzi o ofensywę.

W niedzielnym pojedynku Płotka zagrał na pozycji defensywnego pomocnika mimo, że zazwyczaj gra na środku obrony.

- Kiedy zobaczyłem, że zagram na pozycji defensywnego pomocnika, nie złapałem się za głowę, bo już w piątek rozmawiałem w cztery oczy z trenerem i wiedziałem, że mogę zagrać. Wiedziałem jakie zadania będę miał do wykonania i starałem się to robić najlepiej jak mogłem.

Była to wasza piąta porażka z Lechią w ekstraklasie. To jest jakieś fatum czy na dzisiaj gdańszczanie są silniejszą drużyna od was? - Ne powiedziałbym że to fatum. Z przebiegu meczu należał nam się remis. Żeby zacząć wygrywać na pewno musimy zacząć strzelać gole. Cztery bramki w dziewięciu meczach nie wyglądają dobrze - przyznał na koniec Płotka.
(pd / lechia.gda.pl) 18 października 2010, 00:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049