Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czesław Michniewicz trenerem Widzewa Łodź

15 listopada 2010

Czesław Michniewicz został nowym trenerem Widzewa Łódź. Zastąpi on na tym stanowisku Andrzeja Kretka. Nowy szkoleniowiec poprowadzi drużynę w najbliższym meczu ligowym z Lechią Gdańsk.
- Czesław Michniewicz ma doświadczenie i umiejętności trenerskie. Liczymy, że jego praca w Widzewie korzystnie wpłynie na grę zawodników i wkrótce nasz zespół poprawi swój wynik w rozgrywkach ligowych. Teraz najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie zawodników do kolejnych meczów Ekstraklasy i zdobycie kolejnych punktów. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze kilka miesięcy i nadal mamy realną szansę zająć na koniec dobre miejsce w tabeli. Tego życzymy sobie i nowemu trenerowi - powiedział dla widzew.pl wiceprezes zarządu Mateusz Cacek.

Czesław Michniewicz to były bramkarzem Ossy Biskupiec Pomorski, Bałtyku Gdynia, Polonii Gdańsk oraz Amiki Wronki. Jako trener pracuje od 1999 roku. Początkowo był szkoleniowcem drużyny rezerw, a następnie asystentem pierwszego trenera w Arce Gdynia.

W latach 2003-2006 trenował Lecha Poznań, z którym w 2004 roku zdobył Puchar i Superpuchar Polski. Następnie prowadził Zagłębie Lubin i w sezonie 2006/07 wywalczył z tą drużyną mistrzostwo Polski. Ostatnio jako trener pracował w zespole Arki Gdynia w latach 2008-2009.

widzew łodź.pl
(pd / lechia.gda.pl) 15 listopada 2010, 21:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078