Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

„Nie ma sianka, nie ma granka”

14 stycznia 2011

Gra się tam, gdzie po prostu zarobi się więcej. Z tego założenia wychodzi większość piłkarzy grających w polskiej lidze.
Co bardziej ambitni przebąkują coś o chęci rozwoju, sprawdzenia się w konfrontacji z zagranicznymi przeciwnikami lub przebicia się do narodowej kadry. Znakomita większość zaś kieruje się wyłącznie względami ekonomicznymi. A jak „nie ma sianka, to nie ma granka”.

Gdańską Lechię ten syndrom sprawdził się w przypadku Huberta Wołąkiewicza. Młody obrońca, któremu dopiero nad morzem tak naprawdę dano szansę poważnego zaistnienia w zawodowym futbolu, który dzięki występom w biało-zielonej koszulce otrzymał powołanie do reprezentacji, postanowił zmienić swojego dotychczasowego pracodawcę.

Czy była to zdrada? Czy za transferem stały wyłącznie pieniądze? Jak należy odczytywać zapewnienia zawodnika o przywiązaniu do klubowych barw?

Więcej na temat transferu Lechisty przeczytasz w artykule Jak Hubert Wołąkiewicz Lechię na Lecha zamienił
(marc / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2011, 09:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036