Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Serial "Poźniak czy Buzała" trwa

14 lutego 2011

Nadal nie ma porozumienia w sprawie Pawła Buzały i Kamila Poźniaka. Lechia traci pozycje negocjacyjną.
Działacze Lechii skłonni są dopłacić do tej wymiany 300 tysięcy złotych. GKS najpierw miał zażądać pół miliona , potem obniżył kwotę do 350 tysięcy. Teraz obie strony czekają na ruch konkurenta. A czas ucieka.

Jestem zadowolony z jego postawy. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - mówi Tomasz Kafarski dając w ten sposób znać że Poźniak jest mu bardzo potrzebny. Trener PGE GKS Maciej Bartoszek nie ma wątpliwości, że Buzała przydałby się w jego druzynie ale.... Paweł ma zaległości treningowe. Wiem, że w momencie rozpoczęcia rundy wiosennej nie bedzie jeszcze w optymalnej formie - mówi szkoleniowiec Bełchatowa.

Argumentem za powściągliwością PGE GKS są także słabe wyniki meczów kontrolnych i słaba postwa zarówno Buzały, jak i jego kolegów. W odróżnieniu Poźniak w Lechii w sparingach zaczyna w podstwowym składzie. A wobec kłopotów ze skompletowaniem obrony wydaje się, że to Biało - Zieloni są bardziej zdeterminowani w zakończeniu formalności.
(ssl / Przegląd Sportowy) 14 lutego 2011, 11:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036