Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rezerwy Francji podczas inauguracji PGE Areny?

14 lutego 2011

Prawdopodobnie bez czołowych piłkarzy zagrają reprezentacje Polski i Francji podczas inauguracji PGE Areny w Gdańsku. Mecz rozgrywany jest bowiem 9 czerwca, poza oficjalnym terminem FIFA.
O problemie pierwszy wspomniał trener Francuzów Laurent Blanc. Mam nadzieję, że wszyscy moi piłkarze zostana dłużej na zgrupowaniu. To świetna okazja, by z nimi wiecej popracować Ale innego zdania mogą być kluby piłkarzy. Francuzi graja bowiem kolejno z Białorusią ( eliminacje Euro ), Ukrainą ( towarzyski ale w terminie FIFA ) i na końcu z Polską.

Kłopoty ze skompletowaniem kadry na mecz poza terminem FIFA miał tez ostatnio Franciszek Smuda. Na mecz z Mołdawią swoich piłkarzy nie puścił właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski.

Protestować moga też polskie kluby, które kilka tygodni później będą grać w kwalifikacjach europejskich. W najtrudniejszym położeniu bedzie zespół, który zajmie 3 miejsce w ekstraklasie, bo on pierwszy mecz w batalii o Lige Europejską rozegra juz 30 czerwca, a przecież wcześniej piłkarzom należą się urlopy.

Przedstawiciel firmy Sport Five, która w imieniu PZPN kontraktuje rywali Biało - Czerwonych Tomasz Cieślik zapewnia: W umowie zawartej z federacja francuską zrobiliśmy wszystko by zapewnić występ możliwie najmocniejszej druzyny rywali.
(ssl / Przegląd Sportowy) 14 lutego 2011, 11:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024