Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rumuni na pożegnanie Turcji

14 lutego 2011

W czwartek 17 lutego Lechia Gdańsk rozegra piąty i jednocześnie ostatni sparing podczas tureckiego zgrupowania. Przeciwnikiem Biało-Zielonych będzie rumuński FC Petrolul Ploiesti.
To wicelider zaplecza rumuńskiej ekstraklasy. W przeszłości piłkarze żółtych wilków, bo taki przydomek nosi drużyna, czterokrotnie sięgali po mistrzostwo Rumunii i dwukrotnie wznosili w górę krajowy puchar. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17 polskiego czasu.

Tymczasem trwają gorączkowe poszukiwania kandydata na środek obrony, gdzie trener Kafarski ma niewielką możliwość manewru. Ostatnio testowani obrońcy: Tobias Albarracin i Peter Cvirik nie sprawdzili się.

Prawdopodobnie w czwartek na boisku zobaczymy dwóch kolejnych kandydatów do gry w Biało - Zielonym trykocie. Czasu pozostało jednak coraz mniej dlatego alternatywą mają być występy Marko Bajicia na tej pozycji.
(ssl / lechia.pl) 14 lutego 2011, 12:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.092