Gdańsk: piątek, 23 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bogdanovic zagra, ale angażu nie dostanie

17 lutego 2011

Niemal przesądzona jest sprawa ostatniego transferu biało zielonych. Jeśli Chorwat Luka Vucko pomyślnie przejdzie testy medyczne jego młodszy konkurent Goran Bogdanovic raczej nie ma szans na angaż w Lechii.
Sprawa jest jasna. Choć w dzisiejszej grze kontrolnej zaprezentuje się Goran Bogdanović, młodzieżowy reprezentant Macedonii to do Lechii nie przejdzie. Przynajmniej na razie. Trener Tomasz Kafarski postawił na doświadczenie 26-cio letniego Chorwata.

Szanse na zatrudnienie dwóch obrońców wydają się niewielkie - jasno mówi trener Kafarski. - Gdyby Rafał Janicki był w pełni sił, a Krzysiek Bąk nie był przeziębiony, to Bogdanović pewnie by nie zagrał. To jest jednak dobry zawodnik i nie jest wykluczone, że trafi do nas za pół roku albo za rok .

Przed ostatnim sparingiem w Turcji Lechia ma ogromne kłopoty ze skompletowaniem linii obrony. Chorzy bądz kontuzjowani są Kożans, Janicki, Deleu i Bąk.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 17 lutego 2011, 11:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050