Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Traore przeprasza za swoje zachowanie

14 marca 2011

Abdou Razack Traore zdecydował się odnieść do wydarzeń ze swoim udziałem w dwóch ostatnich spotkaniach.
Za pośrednictwem Lechia.pl przeprasza wszystkich, którzy poczuli się dotknięci jego zachowaniem. Poniżej publikujemy słowa napastnika gdańskiego zespołu.

- Pragnę przeprosić kibiców, trenerów i kolegów z zespołu za swoje zachowanie podczas ostatnich meczów z Polonią Bytom i Jagiellonią Białystok. W trakcie tego pierwszego meczu byłem cały czas prowokowany przez kibiców gości, którzy przy moim dojściu do piłki naśladowali małpy.

Jako profesjonalny gracz w piłkę powinienem jednak trzymać nerwy na wodzy. Zdaję sobie z tego sprawę, jednak w Białymstoku ponownie nie wytrzymałem wyładowując swoje emocje na zagraniu nie w tempo, co poskutkowało spalonym.

Być może na złagodzenie sądu nad moją osobą wpłynie fakt, że kilka tygodni temu straciłem ojca, z czym cały czas nie mogę się pogodzić i co wpływa na moją nerwowość i brak panowania nad sobą. Jeszcze raz przepraszam i ze swojej strony obiecuję, że podobna sytuacja nie będzie już miała miejsca
.

Klub przyjął wyjaśnienia Traore i jego sytuację rodzinną uznał za okoliczność łagodzącą. Władze Lechii stoją jednak na stanowisku, że zachowanie zawodnika było wysoce nieetyczne i naraziło na szwank wizerunek klubu. Wobec powyższego oprócz 50 godzin prac społecznych z młodzieżą. Traore będzie musiał również zapłacić dotkliwą karę finansową.
(pd / lechia.pl) 14 marca 2011, 17:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.095