Gdańsk: czwartek, 19 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

MESA: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 3:0

21 marca 2011

W meczu 19. kolejki Młodej Ekstraklasy Lechia Gdańsk pokonała Śląsk Wrocław 3:0.
Prowadzenie dla gdańszczan zdobył w 40 minucie spotkania Robert Zbrzyzny. Kilka minut po przerwie drugą bramkę dla Biało-Zielonych zdobył Jakub Popielarz. Wynik meczu ustalił Zbrzyzny. Dla obrońcy Lechii był to drugi gol w tym spotkaniu.

Podopieczni trenera Krajczyka mają na koncie 23 punkty i zajmują 9. miejsce w tabeli. W następnej kolejce lechiści zagrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)
R. Zbrzyzny 40', 54', J. Popielarz 49'

Lechia: Kapsa - Żabko (46' Pujdak), Gawroński, Zbrzyzny (58' Drutel), Przybylski - Brzeski, Popielarz, Kostrzewa (46' Gac), Kiełdanowicz (60' Wrzask) - Duda (79' Szamp), Kamiński (46' Wojciechowski).
(pd / lechia.pl) 21 marca 2011, 18:12

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.