Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020

Lechiści grali w reprezentacjach

26 marca 2011

Trzech piłkarzy Lechii Gdańsk (Lewon Hajrapetjan, Rafał Janicki i Ivans Lukjanovs) wystąpiło w sobotnich meczach swoich reprezentacji.
Hajrapetjan zaliczył 67 minut w meczu eliminacji EURO 2012 z Rosją. Ormianie sensacyjnie zremisowali ze "Sborną" i w tabeli grupy B zajmują wysokie drugie miejsce. Gracz Lechii grał na lewej obronie, dostał żółtą kartkę, ale również parę razy włączył się udanie do akcji ofensywnych swojej reprezentacji.

90 minut w spotkaniu reprezentacji U-19 Polski i Norwegii zaliczył Rafał Janicki, który wystąpił na środku obrony. W poniedziałek w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się rewanż obu zespołów.

Cały mecz rozegrał również Ivans Lukjanovs. Jego Łotwa także w ramach kwalifikacji EURO 2012 zagrała w Tel-Awiwie z Izraelem, "Wania" i spółka ulegli jednak gospodarzom 1:2 i wciąż zajmują przedostatnie miejsce w grupie F.
(mkan / lechia.pl) 26 marca 2011, 21:27

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.