Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Porażka z liderem w Bytowie

14 maja 2011

Nie udało się drużynie rezerw powstrzymać lidera w Bytowie. Podopieczni Tomasza Borkowskiego przegrali 0:1 z Bytovią.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem przewagi gospodarzy. Podopieczni Waldemara Walkusza bramkę strzelili dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rogu doświadczonego Wojciecha Pięty do siatki głową piłkę skierował Jakub Gronowski (były piłkarz Lechii ).

W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Gospodarze grali ostrożniej, broniąc prowadzenia. Tyle, że z posiadania piłki przez gdańszczan niewiele wynikało bo sytuacji pod bramką Mateusza Oszmańca było bardzo niewiele.

Bytovia grała z kontrataku i też mogła podwyższyć rezultat. Najlepszą sytuację miał Nascimento, który o mało nie wykorzystał niefrasobliwości gdańskiego bramkarza. Piłka trafiła jednak w boczną siatkę.

Bytovia Bytów - Lechia II Gdańsk 1:0 (1:0)
J. Gronowski 45'

Lechia II: Pawłowski - Rosiński, Gładczuk, Kostkowski, Iwanowski - Stępień (46’ Korzępa), Kołodko (72’ Kucharski), Brzeski - Ł. Wiśniewski (46’ Pomaski), Kacprzycki (75’ Kugiel), Duda.

Żółte kartki otrzymali Patryk Brzeski i Paweł Rosiński.
(ssl / lechia.gda.pl) 14 maja 2011, 19:38
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.