Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Mierzejewski: Byliśmy słabszym zespołem

16 maja 2011

Po sobotnim remisie z Lechią zadowolony był kapitan Polonii Warszawa Adrian Mierzejewski.
- Nie ma co ukrywać byliśmy w sobotę zespołem słabszym. Trener Zieliński powiedział już jednak, że jesteśmy taką drużyną, która tego typu meczów nie przegrywa i należy się z tego cieszyć - nie ukrywał w rozmowie z lechia.gda.pl Adrian Mierzejewski.

W pierwszej połowie reprezentant Polski miał znakomitą sytuację do zdobycia gola,ale strzelił minimalnie obok bramki - Myślałem, że takich sytuacji będzie więcej, ale jednak była tylko jedna. Szkoda, bo mogliśmy zagrać lepiej i mecz mógł się inaczej ułożyć. W drugiej połowie graliśmy inaczej, ponieważ wiedzieliśmy, że jak ruszymy wysoko, to może być ciężko, bo zawodnicy mieli kartki i dokonaliśmy dwóch wymuszonych zmian w grze. Dobrze, że udało nam się nie stracić bramki.

- Były momenty, że Lechia przycisnęła. Nie były to na pewno ataki rozpaczy, ale nie były to też konkretne sytuacje. My również mieliśmy okazje, a bramki zdobywa się zarówno w pierwszej, jak i w dziewięćdziesiątej minucie. Zostało 6-7 zawodników z tyłu, bo lepiej nic nie strzelić, ale się nie odkryć niepotrzebnie. Widzieliśmy, że Lechia ostatnio zdobyła jakieś pięć bramek w ostatnich pięciu minutach. To też był czynnik, który spowodował że broniliśmy tego wyniku przyznał na koniec były zawodnik płockiej Wisły.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2011, 10:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047