Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zejglic: Na boisku nie odczuwałem tremy

16 maja 2011

- Myślę, że zagrałem poprawnie. Nie miałem żadnych głupich strat, wygrałem to co miałem do wygrania i mogę ten mecz zaliczyć do udanych, choć na pewno mogłem pokazać coś więcej - przyznał po meczu Jakub Zejglic.
Byłeś zaskoczony, że zagrasz w tym meczu od pierwszej minuty? - W piątek trener dawał mi sygnały mówiąc, że dobrze prezentuje się na treningu i mogę zagrać w pierwszym składzie. Jest to dopiero pierwszy mecz. Mam nadzieję, że pokaże się na boisku jeszcze w tym sezonie.

- Czy była trema? Przed meczem tak, ale już na boisku jej nie odczuwałem. Skupiałem się nad tym, aby zagrać jak najlepiej.

Czy pozycja, na której wystąpiłeś w sobotę jest dla ciebie optymalna? - Tak, moja pozycja to lewy lub prawy napastnik. Na środku ataku nie gram, bo mam troszeczkę za mało ciała (śmiech).

Zimą była taka sytuacja, że byłeś praktycznie już na "wylocie" z Lechii i miałeś szukać nowego klubu, a jednak ta sytuacja się odwróciła. Jak myślisz czym zaskarbiłeś sobie ponowne zaufanie u trenera? - Nie szukałem na siłę nowego klubu i zostałem w rezerwach, Kilka dobrych występów i kontuzje zawodników spowodowały, że trener włączył mnie do I zespołu - zakończył "Komar".

Profil Jakub Zejglic
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2011, 11:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034