Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Bakero: Wierzę, że staniemy na wysokości zadania

20 maja 2011

Przed niedzielnym meczem z Lechią trener Lecha przekonuje, że jeżeli jego zespół złapie właściwy rytm to nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.
- Na wyjazdach nie gramy najlepiej. Nie tracimy wprawdzie wielu bramek, ale zazwyczaj zdarza nam się to wtedy, gdy dominujemy na boisku. Teraz musimy się po prostu maksymalnie zmobilizować i przekonać zawodników, że możemy grać jeszcze lepiej - powiedział dla lechpoznan.pl Jose Marii Bakero.

- Wierzę, że staniemy na wysokości zadania. Lechia to zespól z bardzo silną linią środkową. Nie grają jednak defensywnie i jeśli będziemy w stanie złapać właściwy rytm nie powinniśmy mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Do rywala trzeba podejść z szacunkiem, ale i przekonaniem, co do swoich umiejętności - dodaje szkoleniowiec Lecha.

źródło: www.lechpoznan.pl
(pd / lechia.gda.pl) 20 maja 2011, 22:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032