Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PP: Porażka rezerw z Kaszubią Kościerzyna

24 maja 2011

Rezerwy Lechii odpadły w 1/4 finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Biało-Zieloni przegrali w Kościerzynie z Kaszubią 2:3.

Początek meczu należał do Lechii, która po golach Łukasza Gładczuka i Adama Dudy prowadziła dwoma bramkami. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali zdobyć kontaktowego gola po strzale Adriana Wysieckiego.

Druga połowa należała już do podopiecznych Jerzego Jastrzębowskiego, którzy zdobyli dwa gole autorstwa Artura Kowalczyka i Artura Kowalczyka i wygrali ostatecznie 3:2 awansując do półfinału tych rozgrywek.

Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 3:2 (1:2)
A.Wysiecki 43', A. Kowalczyk 64', A. Formela 71' - Ł. Gładczuk 24', A. Duda 32'

LECHIA II: Sobczak - Kądziela, Rosiński, Gładczuk, Iwanowski - Stępień (72' Kucharski), Żmijewski, Kołodko (46' Kostrzewa) - Korzępa (82' Pomaski), Duda, Kacprzycki (65' Ł. Wiśniewski).
(ssl / lechia.pl) 24 maja 2011, 21:23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.