III liga: Porażka rezerw w Kartuzach

27 maja 2011

W meczu o mistrzostwo III ligi rezerwy Lechii przegrały w Kartuzach z Cartusią 0:2. Po 27 rozegranych spotkaniach gdańszczanie mają na koncie 39 punktów i zajmują 5. miejsce w tabeli.

Gospodarze, których trenerem jest były piłkarz Biało-Zielonych Maciej Kalkowski objęli prowadzenie w 51 minucie po strzale Piotra Karasińskiego. Wynik spotkania w 85 minucie ustalił były piłkarz Lechii Krzysztof Rusinek.

Do zakończenia sezonu podopieczni trenera Tomasza Borkowskiego mają do rozegrania trzy mecze. Ten pierwszy odbędzie się za tydzień z Energetykiem Gryfino na stadionie przy Traugutta 29.

CARTUSIA KARTUZY - LECHIA II GDAŃSK 2:0 (0:0)
P. Karasiński 51', K Rusinek 85'

LECHIA II: Pawłowski - Kądziela, Gładczuk, Rosiński, Iwanowski - Stępień, Żmijewski (65' Kugiel), Kostrzewa (80' Błażewicz) - Korzępa (35' Ł. Wiśniewski), Duda, Kacprzycki.

źródło: 90minut.pl/lechia.pl
(pd / lechia.gda.pl) 27 maja 2011, 21:11