Gdańsk: poniedziałek, 18 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bijman: Lechia będzie miała z Bensona wiele pożytku

18 lipca 2011

Fred Benson podpisał w poniedziałek dwuletni kontrakt z Lechią. Fabian Bijman z portalu voetbalprimeur.nl przekonuje, że gdańszczanie zrobili świetny interes, ściągając 27-letniego Ghańczyka.
- Fred Benson to naprawdę znakomity napastnik - uważa Bijman. - Jest szybki i silny, choć patrząc na jego posturę, wcale nie wygląda na takiego zawodnika, co potrafi się dobrze przepychać z obrońcami. Poza tym analizując jego dorobek bramkowy z Erste Divisie widać, że jest piłkarzem, który wie jak strzelać gole. Lechia moim zdaniem zrobiła świetny interes, sprowadzając go do siebie.

Jak kibice RKC Waalwijk zareagowali na odejście swojego asa? - Na pewno byli tym bardzo rozczarowani i już za nim tęsknią. Niemniej Waalwijk nie miało żadnych szans na jego zatrzymanie, klub przeżywa bowiem olbrzymie kłopoty finansowe. To jest zatem główny powód, dlaczego Benson w ostatnim czasie tak często mówił o chęci opuszczenia Waalwijk.
(mkan / lechia.gda.pl) 18 lipca 2011, 18:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012