Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kafarski dla "PN": Chcę zostać selekcjonerem!

15 września 2011

W najnowszym numerze tygodnika "Piłka Nożna" znaleźć można obszerny wywiad z trenerem Lechii Gdańsk Tomaszem Kafarskim.
Dziennikarze "PN" rozmowę ze szkoleniowcem Biało-Zielonych przeprowadzili jeszcze przed poniedziałkowym meczem gdańszczan z Górnikiem Zabrze. "Kafar" ocenił wówczas dotychczasową postawę Lechii w meczach na PGE Arenie.

- Z Cracovią i ŁKS widziałem pewne zakłopotanie w związku z koniecznością, czy może przywilejem występowania na takim stadionie i te dwa mecze nam po prostu nie wyszły - podsumował. - Potrzebujemy pierwszego zwycięstwa, aby na PGE Arenie czuć się jak we własnym domu - dodał.

Zapewne po spotkaniu z Górnikiem lechiści czują się już na obiekcie w Letnicy dużo pewniej, niż dotychczas. A będą się czuć na nim jeszcze lepiej, bo jak mówi w wywiadzie Tomasz Kafarski, lada dzień pierwszy zespół Lechii przeniesie się do nowego domu na dobre. Jego podopieczni na obiekcie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 będą już nie tylko rozgrywać mecze ligowe, ale również częściej trenować, a także korzystać na co dzień z pomieszczeń odnowy biologicznej, czy sali do rozgrzewki.

W rozmowie z "Piłką Nożną" trener Lechii analizuje również postawę Lechii na początku bieżącego sezonu, roli Razacka Traore w zespole, a także o najnowszych transferach do gdańskiego klubu. Na koniec wywiadu "Kafar" otwarcie przyznaje, że jego marzeniem jest w przyszłości poprowadzenie reprezentacji Polski.
(mik / Piłka Nożna) 15 września 2011, 20:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.118