Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kafarski znowu na dywaniku

3 października 2011

Tomasz Kafarski znów będzie się tłumaczył władzom Lechii. Usłyszy konkretne pytania. Od odpowiedzi zależy to, czy utrzyma stanowisko.
Przerwa na mecze reprezentacji to najlepszy czas na ewentualną zmianę szkoleniowca. - Pozwólcie spokojnie przeżyć weekend, abym mógł wszystko spokojnie przeanalizować i nie zadawajcie pytań, które chcecie zadać - mówił po remisie z Bełchatowem szkoleniowiec Lechii.

W poniedziałek będzie musiał na pytania prezesa Macieja Turnowieckiego. - Zależy mi na jasnej, ze wskazaniem konkretnego terminu, deklaracji Tomasza Kafarskiego od kiedy Lechia będzie zespołem, jaki chcemy oglądać, ile jeszcze czasu potrzeba na wyprowadzenie drużyny z kryzysu, czy przełom nastąpi w Lubinie? - mówi szef Lechii.
(ssl / Przegląd Sportowy) 3 października 2011, 06:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018