Gdańsk: sobota, 31 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Machaj nie zagra z Lechem

18 października 2011

Piłkarz Lechii Gdańsk Mateusz Machaj wciąż narzeka na kontuzję mięśni brzucha i nie może trenować z zespołem. Do zajęć powróci najwcześniej za dwa tygodnie.
Machaj po raz ostatni zagrał 30 września w meczu z GKS Bełchatów. Potem, podczas jednego z treningów, poczuł ból brzucha. Po badaniach okazało się, że ma naderwane mięśnie proste brzucha i czeka go przymusowa przerwa.

- Przed nim co najmniej dwa tygodnie przerwy w treningach. Stosujemy leczenie zachowawcze, a po dwóch tygodniach ze stanem zdrowia Mateusza zapozna się lekarz i wtedy będziemy wiedzieli, czy może on wrócić do zajęć - wyjaśnia Robert Dominiak, trener odnowy biologicznej Lechii. Machaj sobotni mecz z Lechem Poznań obejrzy więc z trybun. A przypomnijmy, że to właśnie w poznańskim klubie 22-letni pomocnik debiutował w ekstraklasie.
(pd / Gazeta Wyborcza) 18 października 2011, 20:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049