Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia II Gdańsk - Dąb Dębno 3:0. Gol Deleu

23 października 2011

W meczu 13. kolejki grupy Bałtyckiej III ligi, rezerwy Lechii pokonały na własnym boisku Dąb Dębno 3:0 i zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Mecz rozpoczął się z 15. minutowym opóźnieniem, ze względu na późniejszy przyjazd drużyny gości. W 20 minucie Podanie Michała Pruchnika wykorzystał Adam Duda, który nie miał żadnych problemów z pokonaniem bramkarza rywali. Minutę przed końcem pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Pruchnik.

Kilka minut po wznowieniu gry, wynik spotkania na 3:0 po indywidualnej akcji ustalił Luis Carlos Santos Deleu. Było to piąte zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Untona, w ostatnich sześciu spotkaniach. W następnej kolejce Lechia zagra na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg.

Lechia II Gdańsk – Dąb Dębno 3:0 (2:0)
A. Duda 20', M. Pruchnik (44), Deleu (53)

LECHIA II: Buchalik - Przybylski, Iwanowski, Brede, Rąbczyk - Deleu, Żmijewski, Pruchnik (72’ Wiśniewski) - Czychowski (60’ Skrzecz), Duda (77’ Pawlak), Kacprzycki (65’ Bobrowski).
(pd / lechia.pl) 23 października 2011, 18:25