Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Ulatowski: Lechia to moje nowe miejsce (Zdjęcia)

9 listopada 2011

Punktualnie o godzinie 14 został przedstawiony mediom nowy trener Lechii Gdańsk. Został nim Rafał Ulatowski.
38-letni szkoleniowiec związał się umową z Lechią do końca sezonu 2011/2012.

- Zdążyłem przeczytać już, że jest to powrót syna marnotrawnego na Pomorze, gdyż jestem absolwentem AWF w Gdańsku Oliwie. Jest to dla mnie oczywiście podróż sentymentalna, ale nie przyjechałem tu aby wspominać stare czasy - zaczął rozmowę z dziennikarzami Ulatowski.

- Cieszę się, że działacze Lechii przypomnieli sobie, że istnieje jeszcze ktoś taki jak Rafał Ulatowski. Widać było, że dla działaczy nie było ważne miejsce mojego ostatniego klubu, ale również praca, którą wykonałem z poprzednimi zespołami.

- Ofertę prowadzenia Lechii dostałem w poniedziałek wieczorem i ze względu na miejsce zamieszkania i 500 km odległość od Gdańska, miałem czas na zastanowienie się w podróży, dlaczego działacze chcieli się ze mną spotkać. W trakcie spotkania szybko doszliśmy do porozumienia i dlatego stoję dziś w tym miejscu.

- Nie zagwarantuje podczas tej konferencji żadnych słodkich słów, że będziemy wygrywać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zrobię wszystko aby te cztery ostatnie mecze wypadły lepiej pod względem ilości punktowej aniżeli dotychczasowe. Po tym czasie spotkamy się z prezesami i ustalimy cele, które będą do zrealizowania na wiosnę.

- W czterech ostatnich meczach w tym roku nie będę robił żadnej rewolucji w sztabie szkoleniowym. Chcemy dograć rundę w takim zestawieniu jak obecnie. Jak będzie wyglądała nasza współpraca okaże się w grudniu.

- Presja towarzyszy temu zawodowi. Jest takie trafne określenie, że futbol to przemysł nastawiony na wygrywanie i nic innego się nie liczy. Mówiłem już wcześniej, że jeśli nie będziemy wygrywać, to podzielę los trenerów odchodzących wcześniej z tego klubu. Niemniej nie przychodzę tu z myślą, że coś może nam się nie udać. Jestem zmotywowany by pokazać, że Lechia to jest moje nowe miejsce.

O 16 Rafał Ulatowski poprowadził swój pierwszy trening jako nowy szkoleniowiec Lechii Gdańsk.

Zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Zdjęcia: Piotr Matusewicz / lechia.gda.pl
(maw / lechia.gda.pl) 9 listopada 2011, 15:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.174