Gdańsk: poniedziałek, 18 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Deleu, Dawidowski i Lukjanovs znowu trenują

30 listopada 2011

Dwaj kontuzjowani w meczu z Ruchem piłkarze wrócili do zajęć. Na mecz z Polonią szykuje się też Ivans Lukjanovs. W środę cała trójka trenowała z zespołem.
Na ból w lewej kostce narzeka jeszcze Tomasz Dawidowski, ale sztab medyczny robi wszystko, aby w piątek był gotowy do gry. Napastnik Lechii musiał opuścić w poniedziałek boisko w meczu z Ruchem Chorzów z powodu lekkiego skręcenia stawu skokowego.

Z kolei Deleu, który również został zmieniony jeszcze przed końcowym gwizdkiem miał rozciętą skórę przy ścięgnie Achillesa.

Do gry powinien być również gotowy Ivans Lukjanovs. Łotysz najpierw leczył przez kilka tygodni przeciążoną kość strzałkową, a później narzekał jeszcze na ból mięśnia czworogłowego. Teraz już normalnie trenuje z drużyną.
(ssl / Gazeta Wyborcza) 30 listopada 2011, 21:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044