Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezes Lechii: Nie ma tematu sprzedaży akcji

7 grudnia 2011

Prezes Maciej Turnowiecki na łamach Lechia.pl, dementuje krążące w mediach plotki na temat sprzedaży akcji gdańskiego klubu Józefowi Wojciechowskiemu, właścicielowi Polonii Warszawa
W ostatnich tygodniach wszystkie media obiegła informacja, że Andrzej Kuchar zamierza sprzedać swoje akcje w Lechii i w roli inwestora miałby go zastąpić właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski. To byłoby dobre rozwiązanie dla Lechii?

- Poznałem pana Wojciechowskiego, ale nie miałem okazji z nim współpracować. Ponieważ nie ma tematu sprzedaży akcji, nie ma też sensu dywagować, czy to dobre rozwiązanie dla Lechii. Przy okazji chciałbym podkreślić, że jakąkolwiek transakcję sprzedaży akcji można przeprowadzić wyłącznie za zgodą organów statutowych spółki, a w przypadku Lechii SA akcjonariusze serii A mają prawo pierwokupu. Nie wiem zatem, jaki jest cel kolportowania plotek. Nie służy to bowiem przezwyciężaniu kryzysu sportowego, w jakim znalazła się Lechia.
(pd / lechia.pl) 7 grudnia 2011, 20:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068