Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Działacze Lechii: "A my swoje", czyli kolejne testy

12 stycznia 2012

24-letni obrońca Dawid Kubowicz jest testowany przez Lechię. W czwartek dołączył do zespołu Biało-Zielonych, który w Niechorzu przebywa na zgrupowaniu.
Kubowicz przyjechał do Niechorza w czwartek popołudniu.

- Spodziewam się ciężkiej pracy i mam nadzieję dobrze się zaprezentować – podkreśla na łamach lechia.pl zawodnik, który w tym sezonie grał w pierwszoligowej Termalice Bruk-Bet Nieciecza.

Kubowicz może występować na boku obrony oraz jako defensywny pomocnik. W bieżącym sezonie rozegrał w Termalice 10 spotkań (9 ligowych i jedno w Pucharze Polski) i strzelił jedną bramkę. Sześć meczów rozpoczynał w wyjściowej jedenastce. 24-latek ma 188 cm wzrostu, przy wadze 85 kilogramów.

- To dynamiczny, solidny zawodnik, który piłki uczył się przede wszystkim w Wiśle Kraków – podkreśla Roman Kaczorek, szef działu skautingu Lechii.

Kubowicz informacje o Lechii miał też z pierwszej ręki, bo rozmawiał o Klubie z jego byłymi piłkarzami, z którymi występował w Niecieczy – Karolem Piątkiem i Arkadiuszem Mysoną.

- Zawsze bardzo pozytywnie wypowiadali się o Lechii – podkreśla Dawid Kubowicz.
(mik / lechia.pl) 12 stycznia 2012, 16:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044